555 zł za założenie Konta dla Ciebie w banku Credit Agricole + 8,5% na Lokacie mobilnej - WartoOszczedzac.pl
Top

555 zł za założenie Konta dla Ciebie w banku Credit Agricole + 8,5% na Lokacie mobilnej
Zakończona

Zainaugurowano następną odsłonę kampanii Credit Agricole dedykowanej dla świeżych klientów. W rewanżu za założenie rachunku i realizowanie transakcji kartą lub poprzez BLIK, mamy szansę zgromadzić do 555 zł. Dodatkowym atutem jest najwyższe w chwili obecnej oprocentowanie lokaty – 8,5% do 20 000 zł.

Najważniejsze informacje

Dla kogo?

Dla klientów, którzy nie posiadali rachunku w Credit Agricole po dniu 31 grudnia 2020

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30 czerwca 2023 roku.

Nagroda

 • 55 zł za otwarcie konta
 • do 500 zł za aktywności na koncie

Termin wypłaty nagród

Do końca miesiąca po miesiącu w którym wykonano obowiązujące w promocji aktywności na koncie

Aż do 555 zł czeka na Ciebie w Credit Agricole.

Promocja jest dostępna dla nowych klientów banku Credit Agricole, czyli osób, które nie posiadały rachunku w Credit Agricole po dniu 31 grudnia 2020.

Jeżeli spełniamy te kryteria, wystarczy skierować do banku wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie do dnia 30.06.2023, a następnie sfinalizować umowę o rachunek.

Koniecznym jest również aktywowanie dostępu do rachunku przez co najmniej jedną z platform CA24 (ebank bądź aplikację mobilną), zdecydowanie na wyciągi w wersji cyfrowej (zamiast papierowej) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie propozycji marketingowych od banku.

Co przynosi udział w akcji „Do 555zł dla Ciebie”

W ramach promocji możesz uzyskać:  

 • Jednorazową gratyfikację za uruchomienie konta – 55 złotych.
 • Miesięczną nagrodę za transakcje, wypłacaną przez określoną przez nas liczbę miesięcy. Ostateczna suma tej nagrody oraz liczba miesięcy są uwarunkowane odmianą gratyfikacji, którą zdecydujesz się przyjąć podczas uruchamiania konta. Wartość nagrody jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Jakie kryteria musisz spełnić aby otrzymać 55 zł premii

Jednorazową gratyfikację za uruchomienie konta otrzymasz, spełniając poniższe kryteria:  

 • Zawrzesz z umowę na prowadzenie rachunku dla osób prywatnych. Przejdź do dedykowanej strony promocji na której możesz otworzyć rachunek. Promocja obejmuje następujące typy naszych rachunków:
  • Konto dla Ciebie
  • Konto dla Ciebie VIP
 • Zamówisz kartę płatniczą do rachunku
 • Dołączysz do tej promocji poprzez dedykowaną stronę promocji
 • Wyrażasz zgodę na otrzymywanie propozycji marketingowych od banku Credit Agricole i jego partnerów drogą elektroniczną (poprzez e-mail lub SMS) oraz telefonicznie  
 • Uaktywnisz i zalogujesz się do rachunku za pośrednictwem co najmniej jednej z platform banku CA24: CA24 ebank lub CA24 Mobile
 • Zdecydujesz się na otrzymywanie wyciągów z rachunku w formie elektronicznej
 • Zasilić rachunek kwotą minimum 300 zł. Zrealizuj to nie później niż do końca następnego miesiąca kalendarzowego po dniu uruchomienia rachunku.

Wpływ na rachunek definiowany jest jako suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na główne konto w danym miesiącu kalendarzowym. Bank analizuje wpływ na rachunek, i nie uwzględni przelewów realizowanych między Twoimi różnymi rachunkami. Ma to zastosowanie zarówno do przelewów z innych rachunków, które są obsługiwane przez Credit Agricole, jak i Twoich rachunków w innych instytucjach bankowych. Brane są również pod uwagę relacje między posiadaczem, współposiadaczem i pełnomocnikiem.

Bonus 55 zł zostanie przelany na Twoje konto najpóźniej do końca następnego miesiąca kalendarzowego, po tym jak zagwarantujesz wpływ na rachunek.

Jakie kryteria musisz spełnić aby otrzymać dodatkowy bonus

A jak zgarnąć dodatkową premię? Wystarczy, że realizować będziemy płatności za zakupy kartą lub za pomocą BLIKa. Credit Agricole zasili nasz rachunek o 3% wartości transakcji, lecz nie więcej, niż przedstawia to poniższa tabelka. Do naszej dyspozycji są trzy odmiany promocji z różnym poziomem zaangażowania i długością trwania. Każda z nich posiada minimalną liczbę transakcji, które muszą być wykonane, by otrzymać gratyfikację.

PREMIA 50 ZŁ

Dokonaj co najmniej 3 płatności miesięcznie kartą, telefonem, zegarkiem lub przy użyciu BLIKA.

Przez następne 6 miesięcy zwracamy Ci 3% całościowej wartości Twoich transakcji – aż do 8,35 zł miesięcznie.

PREMIA 150 ZŁ

Dokonaj co najmniej 5 płatności miesięcznie kartą, telefonem, zegarkiem lub przy użyciu BLIKA.

Przez następne 12 miesięcy zwracamy Ci 3% całościowej wartości Twoich transakcji – aż do 12,50 zł miesięcznie.

PREMIA 500 ZŁ

Dokonaj co najmniej 10 płatności miesięcznie kartą, telefonem, zegarkiem lub przy użyciu BLIKA.

Przez następne 20 miesięcy zwracamy Ci 3% całościowej wartości Twoich transakcji – aż do 25 zł miesięcznie.

Jeśli w określonym miesiącu dokonasz mniejszej ilości transakcji, gratyfikacja za ten okres nie zostanie przyznana. Niemniej, nadal możesz czerpać korzyści z promocji w kolejnych miesiącach. Premię za transakcje przekażemy na Twoje konto najpóźniej do końca następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu przez Ciebie warunków niezbędnych do jej uzyskania.

Bank wprowadza dodatkowe zasady. Wyłączone są "ułatwienia" płatności kartą, takie jak kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerzy ubezpieczeniowi, przekazy pieniężne. Dotyczy to kodów MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Nie będą brane pod uwagę także wypłaty gotówkowe, przelewy BLIK oraz doładowania portfeli cyfrowych takich jak Revolut, SkyCash czy PayPal. W skrócie: bank przyznaje zwrot za prawdziwe płatności dokonywane w sklepach, na stacjach paliw, w supermarketach czy w internecie.

8,5% do 20 000 zł na Lokacie mobilnej

Poza startowym bonusem możemy skorzystać z dodatkowej promocji dla nowych klientów: relatywnie wysoki procent na "Lokacie Mobilnej na dobry początek". Oprocentowanie sięga aż 8,5% rocznie dla kwoty do 20 000 zł, a okres trwania depozytu wynosi 180 dni (6 miesięcy).

Depozyt można utworzyć w aplikacji CA24 Mobile w ciągu 14 dni od momentu otwarcia konta.

Mapa drogowa

Do 30 czerwca 2023

Przystąp do promocji

Otwórz konto korzystając z dedykowanej strony promocji i spełnij warunki promocji:

 1. Podpisanie Umowy

 2. Zamówienie Karty

 3. Wyrażenie zgód marketingowych

 4. Uzyskanie Dostępu do Konta za pośrednictwem CA24 ebank lub CA24 Mobile.

 5. Wybór Elektronicznych Wyciągów

 6. Zasilenie Konta kwotą minimum 300 zł.

Każdego miesiąca (od 6 do 20 miesięcy)

Wybierz premię i wykonuj transakcje

 • Wykonuj każdego miesiąca płatności kartą, BLIKIEM, telefonem lub zegarkiem zgodnie z wybraną opcją profitu.

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę przystąpić do promocji, jeżeli nie wyrażę zgody na otrzymywanie ofert marketingowych?

Niestety, zgoda na otrzymywanie ofert marketingowych od nas lub naszych partnerów, zarówno drogą elektroniczną jak i telefoniczną, jest jednym z warunków uczestnictwa w promocji.

Jaką kwotę muszę wpłacić na konto po jego otwarciu?

Po otwarciu konta, musisz zapewnić wpływ na konto minimum 300 zł, nie później niż do końca następnego miesiąca kalendarzowego po dniu otwarcia konta.

Jak mogę skorzystać z 8,5% oprocentowania na Lokacie mobilnej na dobry początek?

W ciągu 14 dni od otwarcia konta, musisz założyć Lokatę mobilną na dobry początek za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile. Lokata jest oprocentowana na 8,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł, a czas trwania lokaty to 180 dni (6 miesięcy).

Przejdź na stronę promocji »
4

Tagi: Credit Agricole, Konto dla Ciebie, 555 zł za konto w Credit Agricole, Lokata mobilna na dobry początek, CASaver, promocje Credit Agricole, Korzyści dla Ciebie w Credit Agricole.

Nie przegap równieżNa witrynie wykorzystujemy ciasteczka, aby zagwarantować Wam optymalne wrażenia podczas korzystania z naszych usług. Jeżeli nie dokonacie zmian w ustawieniach związanych z cookies, będą one domyślnie przechowywane na Waszym urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach ochrony prywatności, zachęcamy do przejrzenia stosownych sekcji na naszej witrynie tutaj