Citibank: Jak zgarnąć 400 zł za otwarcie konta i 900 zł za kartę kredytową? Kompletny przewodnik - WartoOszczedzac.pl
Top

Citibank: Jak zgarnąć 400 zł za otwarcie konta i 900 zł za kartę kredytową? Kompletny przewodnik
Zakończona

Rozpoczęła się akcja promocyjna Citi Handlowy z nagrodą 400 zł za otwarcie rachunku - zupełnie wyjątkowego, którego utrzymanie (łącznie z kartą debetową) jest bezpłatne, niezależnie od spełniania jakichkolwiek kryteriów. Ponadto, czeka na nas zwrot kosztów do 200 zł oraz dodatkowa wygrana 900 zł za posiadanie karty kredytowej.

Najważniejsze informacje

Dla kogo?

 • Dla nowych klientów - czyli osób nie posiadających w Citi banku ani konta osobistego ani  oszczędnościowego po 31 grudnia 2020 r.

Czas trwania promocji

 • Do 31 sierpnia 2023r.

Premie

 • 400 zł w gotówce
 • opcjonalnie 900 zł za kartę kredytową

Korzystając z CitiKonta, zdobądź aż 400 zł

Warunkiem udziału w tej atrakcyjnej ofercie jest to, że musisz być świeżo upieczonym klientem banku, nieposiadającym żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym od dnia 1.01.2021. Fakt, że w przeszłości posiadałeś te rachunki, nie dyskwalifikuje Cię z tej okazji, tak samo jak obecne posiadanie innego produktu — na przykład karty kredytowej.

Pod warunkiem spełnienia powyższych kryteriów, wystarczy, że odwiedzisz stronę dedykowaną akcji promocyjnej i złożysz wniosek o CitiKonto (zdecydowanie polecamy opcję z kartą debetową – jest niezbędna do realizacji warunków promocji). Co ważne: otwierasz konto bez wychodzenia z domu, za pomocą technologii biometrycznej. Ważne jest, aby podczas tego procesu wykonać zdjęcie wysokiej jakości (selfie) oraz dokumentu tożsamości (musi być w pełni widoczny, na płaskim tle, bez cieni i odbić światła, a krawędzie nie mogą być przycięte na przykład palcami). Instrukcja dotycząca otwierania konta za pomocą technologii biometrycznej jest dostępna tutaj .

Złap 400 zł — proste zasady

Jakie są zasady tej atrakcyjnej oferty? Pierwsza nagroda: 25 zł

Nagroda podzielona jest na cztery etapy. Pierwszy z nich to 25 zł w gotówce, które otrzymamy za samo zaszczyt podpisania umowy o konto i wyrażenie zgody na otrzymywanie i odbieranie od banku informacji handlowych, w tym o charakterze reklamowym lub marketingu bezpośredniego, oraz na telefoniczne otrzymywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych.

Przelew w wysokości 25 zł zostanie przelany na nasze konto do ostatniego dnia roboczego kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta.

Ale jak zdobyć pozostałe 375 zł?

Za 125 zł zostaniemy wynagrodzeni, jeśli do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy za pomocą płatności BLIK minimum 3 transakcje na łączną kwotę o wartości min. 300 zł. Co ważne: są uwzględnianie zarówno płatności BLIK za towary i usługi, ale także przelewy na telefon. Zatem ten warunek nie jest bardzo trudny do spełnienia.

Na przykład, jeśli podpiszesz umowę o konto w czerwcu, masz czas do końca lipca na spełnienie tych warunków, a premia zostanie wypłacona do ostatniego dnia roboczego sierpnia.

Następne 125 zł zgarniemy, jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy za pośrednictwem Citi Kantor zlecenie walutowe na łącznie 2000 zł (np. wymieniając 1000 PLN na walutę, a następnie z powrotem na PLN). Alternatywnie, możemy spełnić inny, nieco bardziej skomplikowany warunek, mianowicie zapewnienie wpływu na konto minimum 2000 zł "za wynagrodzenie". Chodzi o sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym przede wszystkim wpływy z tytułu:

 • wynagrodzenia z
  • umowy o pracę,
  • umów o dzieło/zlecenia
  • kontraktów menedżerskich/marynarskich/wojskowych;
  • stosunków powołania/mianowania,
   dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego na Konto bezpośrednio przez organ wypłacający świadczenie lub
 • stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 • świadczenia rodzinne, takie jak program Rodzina 500 plus lub inne świadczenia związane z wsparciem rodzin, dokonane bezpośrednio na Konto przez instytucję wypłacającą te świadczenia.

Wpłata wynagrodzenia musi pochodzić z innych rachunków niż prowadzonych przez Bank [Citibank] dla klientów indywidualnych.

Jak zdobyć ostatnią nagrodę?

Wystarczy, że spełniliśmy warunki odbioru drugiej i trzeciej nagrody (2x125 zł), a ostatnie 125 zł będzie również nasze. Bank dokona wypłaty do końca następnego miesiąca.

Skąd bierze się kwota 600 zł podawana przez bank na stronie promocji. Suma ta powstaje przez dodanie bonusu za skorzystanie z CitiKonta do maksymalnej wartości moneybacku, która wynosi 200 zł. Opcja ta jest dostępna tylko wtedy, gdy klient zdecyduje się skorzystać także z oferty karty kredytowej. Wyjaśnimy to dokładniej w dalszej części artykułu.

CitiKonto bez opłat

CitiKonto to oferta, która zasługuje na uwagę: zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty są bezpłatne. Dodatkowo, do pakietu należą darmowe wypłaty z bankomatów Citibanku oraz trzy bezpłatne przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu.

Dodatkowym atutem tego rachunku są atrakcyjne kursy walutowe, które obowiązują nie tylko podczas wymiany walut, ale także podczas płatności kartą. Inaczej mówiąc, oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom promocji, ale również osobom szukającym ekonomicznego i nowoczesnego konta bankowego, które sprawdzi się także podczas podróży za granicę.

Lepsza oferta w parze – 900 zł za kartę kredytową + 1% zwrotu z moneybacku

Citibank kusi nie tylko premią za konto osobiste, ale również promuje wyrobienie karty kredytowej. Pierwsze 1000 osób, które skorzystają z powyżej opisanej oferty CitiKonta, a później założą kartę kredytową, dodatkowo, przez pierwsze 4 pełne miesiące kalendarzowe, otrzymają 1% zwrotu z moneybacku od transakcji dokonywanych kartą kredytową, z możliwością uzyskania maksymalnie 50 zł miesięcznie. W sumie, można zyskać aż 200 zł w okresie promocyjnym..

Bank podkreśla, że ofertą objęte zostaną osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibanku po 1.01.2020.

Założenie samej karty kredytowej w Citibanku jest dodatkowo atrakcyjne, ponieważ za jej otwarcie oferowana jest premia w wysokości aż 900 zł na start.

Mapa drogowa

Do 31.08.2023

Założenie konta

Nie później niż do 31 sierpnia 2023 r., wypełnij formularz zgłoszeniowy na CitiKonto na stronie promocyjnej, a potem podpisz umowę z bankiem w procesie online, co umożliwi otwarcie rachunku.

Upewnij się, że zaakceptowałeś regulamin promocji oraz wyraziłeś zgodę na kontakt marketingowy.

Do końca następnego miesiąca

Odbierz nagrodę 25 zł

Tylko za samo założenie rachunku i wyrażenie zgód marketingowych zyskasz premię w wysokości 25 zł. 

Suma ta zostanie przelana na Twoje CitiKonto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto.

Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia konta

3 płatności BLIK

Przed końcem pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek, zrealizuj co najmniej 3 transakcje za pomocą BLIK na łączną sumę minimum 300 zł.

Do końca drugiego miesiąca po miesiącu założenia konta

Odbierz nagrodę 125 zł

Za Twoją aktywność otrzymasz nagrodę w postaci 125 zł.  Bank przekazuje Ci ten bonus najpóźniej do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym założyłeś rachunek.

Do końca drugiego miesiąca po miesiącu założenia konta

Wykonaj aktywności

Przed upływem drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek:

 • Zapewnić co najmniej jeden wpływ na rachunek z tytułu "wynagrodzenia" o łącznej wartości co najmniej 2000 zł LUB
 • Zrealizuj zlecenie walutowe o łącznej wartości 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku).

Uwaga! Źródłem wpływu nie mogą być rachunki prowadzone przez Citibank dla klientów indywidualnych, ani Twoje rachunki w innych bankach.

Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu założenia konta

Odbierz nagrodę 125 zł

Za spełnienie tego wymogu otrzymasz kolejną część premii, wynoszącą 125 zł.

Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu założenia konta

Odbierz nagrodę 125 zł

Za spełnienie wymogów opisanych w poprzednich krokach otrzymasz dodatkową premię w wysokości 125 zł.

Nagroda otrzymasz na konto w tym samym miesiącu, w którym zostanie przelana premia za wpływ wynagrodzenia lub transakcje walutowe.

Jak najszybciej

Załóż kartę kredytową i odbierz dodatkową premię

Jak najszybciej złóż wniosek o kartę kredytową w ramach promocji, która oferuje 900 zł premii startowej. Możesz to zrobić online na stronie banku Citibanku. Pamiętaj, żeby dokładnie przeczytać warunki promocji i regulamin karty kredytowej.

Pytania i odpowiedzi

Jakie korzyści oferuje CitiKonto?

CitiKonto zapewnia wiele korzyści, takich jak brak opłat za prowadzenie konta i obsługę karty, darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku, trzy bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu oraz atrakcyjne kursy walut.

Czy mogę skorzystać z promocji CitiKonto, jeśli już posiadam inne produkty w Citibanku?

Tak, posiadanie innych produktów w Citibanku nie wyklucza Cię z możliwości skorzystania z promocji CitiKonto. Warunkiem jest jedynie to, abyś nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku po 31 grudnia 2020 roku.

Jak otrzymać premię za otwarcie konta osobistego Citibanku?

Aby otrzymać premię za otwarcie konta osobistego Citibanku, należy wypełnić wniosek na stronie promocji do określonej daty i podpisać umowę w procesie online. Premia zostanie przelana na Twoje konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym założyłeś konto.

Czy mogę skorzystać z promocji CitiKonto i otrzymać premię za kartę kredytową?

Tak, jeśli spełnisz warunki promocji, możesz skorzystać zarówno z premii za otwarcie konta osobistego Citibanku, jak i otrzymać dodatkową premię za wyrobienie karty kredytowej. Warunki dotyczące premii za kartę kredytową i terminy wypłaty będą uzależnione od konkretnych warunków promocji.

Przejdź na stronę promocji »
4.8

Tagi: CitiBank, CitiKonto, karta kredytowa, promocja, moneyback, BLIK, transakcje, premia, konto osobiste, przewodnik, otwarcie konta, 400 zł za konto osobiste Citibanku, 400 zł za założenie konta, Citibank, Citi Handlowy, Citi Simplicity, nowe konto osobiste Citibanku.

Nie przegap równieżNa witrynie wykorzystujemy ciasteczka, aby zagwarantować Wam optymalne wrażenia podczas korzystania z naszych usług. Jeżeli nie dokonacie zmian w ustawieniach związanych z cookies, będą one domyślnie przechowywane na Waszym urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach ochrony prywatności, zachęcamy do przejrzenia stosownych sekcji na naszej witrynie tutaj