Do 550 zł premii i 7,5% na koncie oszczędnościowyn przy otwarciu konta Millennium 360°! - WartoOszczedzac.pl
Top

Konto Millennium 360° - do 550 zł premii i 7,5% na koncie oszczędnościowym
Zakończona

Bank Millennium wprowadza nową promocję dla swoich przyszłych klientów. Otwierając konto Millennium 360°, można zdobyć aż 400 zł premii. Dodatkowo, oszczędzający mogą liczyć na atrakcyjne 7,5% na koncie oszczędnościowym Profit aż do kwoty 300 000 zł.

Najważniejsze informacje

Bonusy

 • 400 zł za założenie konta
 • 150 zł za założenie konta Junior
 • 7,5% na koncie oszczędnościowym do 300 000 zł na 3 miesiące

Zasady

 • Dla nowych lub aktualnych klientów nie posiadających jeszcze konta Millennium 360°

Bank Millennium powraca z atrakcyjną promocją Konta Millennium 360°

Bank Millennium po krótkiej przerwie wraca z niezwykle korzystną promocją Konta Millennium 360° . Tym razem oferowana premia za założenie konta wynosi aż 400 zł, a warunki do jej zdobycia są naprawdę proste. Oprócz tego rodzice i opiekunowie dzieci mogą zdobyć kartę podarunkową Goodie o wartości 150 zł. Konto w Banku Millennium można otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu.

W ramach kolejnej edycji preferencyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego Profit, bank oferuje nawet 7,5% w skali roku dla kwoty do 300.000 zł. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez 91 dni. Po założeniu konta można również skorzystać z promocji karty kredytowej z premią do 900 zł.

Kto może wziąć udział w promocji z premią na start?

Łączna premia w wysokości 550 zł oferowana w ramach aktualnych promocji Banku Millennium to efekt udziału w dwóch oddzielnych akcjach.

Promocja dla dorosłych użytkowników: 400 zł premii

Pierwsza z nich jest skierowana do dorosłych użytkowników, a premia wynosi aż 400 zł. Mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium. Uczestnicy muszą być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Posiadanie innych produktów Banku Millennium lub bycie stroną umowy z bankiem w innym zakresie nie przeszkadza w wzięciu udziału w promocji. Pula promocyjnych wniosków wynosi 15.000 sztuk.

Promocja dla najmłodszych: 150 zł premii na kartę podarunkową Goodie

Druga promocja to oferta dla dzieci. Jeśli macie dziecko lub dzieci, możecie otworzyć im konto Millennium 360° Junior, a w zamian otrzymacie kartę podarunkową Goodie o wartości 150 zł. Dziecko uczestniczące w promocji nie mogło wcześniej posiadać tego samego rachunku. Bank przygotował nagrody dla 7000 pierwszych kont typu Junior.

Jak zdobyć premie w ramach promocji Millennium 360°?

Wniosek o konto wraz z kartą debetową można znaleźć na dedykowanej stronie promocji .

Cała premia wynosząca 400 zł została podzielona na dwie części. Pierwszą część premii o wartości 100 zł otrzymasz, jeśli spełnisz następujące warunki:

 1. Do 31 maja 2023 roku złożysz wniosek i podpiszesz umowę o konto z kartą debetową, wyrażając przy tym niezbędne zgody (w tym na świadczenie usług przez Goodie).
 2. Zasilisz rachunek łączną kwotą co najmniej 1000 zł (suma kilku przelewów) – maksymalnie w ciągu 7 dni od otwarcia konta.
 3. Aktywujesz aplikację mobilną banku i zalogujesz się do swojego konta za jej pomocą – do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.
 4. Wykonasz co najmniej 5 płatności kartą debetową i/lub BLIKiem na dowolną kwotę do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Aby zdobyć drugą część premii o wartości 300 zł, musisz w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca po zawarciu umowy o konto (w każdym miesiącu z osobna), spełnić poniższe warunki:

 1. Zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.
 2. Wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKiem.
 3. Zalogować się co najmniej raz w miesiącu do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej.
 4. Utrzymać wcześniej wyrażone zgody.

Transakcje bezgotówkowe można przeprowadzić zarówno w punktach handlowo-usługowych na terenie całego kraju, jak i online. Suma płatności może być dowolna - na przykład, można kupić butelkę wody w sklepie Żabka. Wyjątkami są transakcje, które nie są płatnościami za towary lub usługi, takie jak transakcje anulowane czy hazardowe.

Przychody na rachunek mogą pochodzić, na przykład, z konta w innym banku. Innymi możliwościami są wpłaty gotówkowe w oddziale banku lub wpłatomacie. Ważna jest suma wpłat, więc dwie wpłaty po 500 zł są akceptowane. Po zrealizowaniu wpłat, można wypłacić środki nawet tego samego dnia, gdy zostaną zaksięgowane na koncie.

Przyznanie nagród w ramach promocji

Pierwsza nagroda o wartości 100 zł zostanie przyznana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliście wymagane kryteria (na przykład, do końca czerwca, jeżeli konto założycie w kwietniu, a warunki wypełnicie w maju 2023 roku).

Drugi bonus w wysokości 300 zł wpłynie na wasze konto do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu, w którym spełnicie pozostałe wymagania (w przypadku podanego wcześniej przykładu: warunki drugiego bonusu zostaną spełnione w czerwcu, lipcu i sierpniu, a bonus zostanie przyznany do końca września 2023 roku).

Pamiętajcie, aby przed upływem tego terminu nie zamykać konta, nie rozwiązywać umowy ani nie cofać wyrażonych zgód.

Konto Millennium 360°: premia 150 zł za konto dziecięce – zasady przyznawania

Procedury promocyjne dla niepełnoletnich są niezwykle łatwe, a potencjalna nagroda zachęcająca. Jeżeli więc posiadacie już lub właśnie założyliście konto osobiste w Banku Millennium, możecie w prosty sposób otrzymać 150 zł premii w postaci kart Goodie dla Waszych małoletnich dzieci. Oferta jest praktycznie dostępna dla wszystkich dzieci do ukończenia 18. roku życia (niezależnie od liczby dzieci, każdemu z nich możecie założyć jedno konto). W promocji dostępnych jest 7.000 kont promocyjnych.

Konto 360° Junior możecie utworzyć za pomocą bankowości elektronicznej . Umowę powinniście podpisać do 31 maja 2023 roku.

Aby zdobyć 100 zł premii za konto dziecięce, musicie spełnić poniższe kryteria:

 • Wpłacić na nie kwotę 150 zł – do 30 czerwca 2023 roku.
 • Dodatkowo, jeśli Wasze dziecko ma już 7 lat, oprócz wpłaty 150 zł, powinniście wyrazić zgody marketingowo-handlowe, uruchomić na telefonie aplikację mobilną banku oraz przeprowadzić minimum 3 płatności kartą, BLIKIEM lub zbliżeniowo telefonem (czas na realizację warunku masz do 30 czerwca 2023 r.).
 • Suma płatności może być dowolna. Wymienione czynności odnoszą się do Konta Junior.

Dla uzyskania dodatkowych 50 zł premii (także w postaci środków na karcie Goodie) do 30 czerwca 2023 roku jako rodzice powinniście złożyć w bankowości Banku Millennium wniosek o wypłatę 500+ na nowy okres świadczenia (jeśli uczyniliście to już wcześniej, wówczas ten warunek zostanie automatycznie uznany za spełniony).

Nagroda o wartości 100 zł lub 150 zł zostanie przyznana w formie środków w aplikacji Goodie. Do 31 lipca 2023 roku otrzymacie SMS-a z kodem oraz informacją jak odebrać środki. W tym celu będziecie musieli zainstalować aplikację Goodie, jeśli jeszcze z niej nie korzystacie.

Termin na aktywację kodu wynosi 60 dni od momentu otrzymania. W tym okresie należy wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. eKarta jest ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji. eKartę podarunkową o wskazanej wartości możecie użyć w sklepach na terenie całej Polski – za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay. Kartę możecie także użyć w dowolnym sklepie internetowym. Posiada ona standardowe dane jak każda inna karta płatnicza (numer karty, data ważności oraz kod CVV). Więcej informacji na temat zasad używania kart Goodie znajdziecie w regulaminie.

Szczegóły odnajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Junior 360° - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Założenie Konta Junior 360° jest całkowicie darmowe. Dzieci do ukończenia siódmego roku życia nie otrzymają karty debetowej ani nie będą mogły korzystać z BLIKA. Nie ma to jednak znaczenia, ponieważ jedynym warunkiem uzyskania premii jest wpłata na konto.

Dla dzieci między siódmym a trzynastym rokiem życia, wydanie karty debetowej kosztuje 15 złotych. Opłata za obsługę karty wynosi zero złotych bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Wszystkie bankomaty w Polsce są również darmowe.

Dla dzieci między trzynastym a osiemnastym rokiem życia, bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Aby korzystać z darmowej obsługi karty, należy wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku braku spełnienia tego warunku, opłata za kartę wynosi 4 złote. Wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe pod warunkiem wykonania co najmniej jednej płatności bezgotówkowej. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, opłata za wypłatę gotówki wynosi od 0 do 5 złotych, zgodnie z cennikiem.

Rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 7,5% rocznie dla nowo wpłaconych środków

W najnowszej odsłonie oferty, Rachunek Oszczędnościowy Profit gwarantuje 7,5% roczne oprocentowanie dla sum do 300 000 zł . Reszta środków jest oprocentowana zgodnie z bieżącym cennikiem. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 91 dni od pierwszego wpłynięcia nowych środków na rachunek. Po zakończeniu okresu promocyjnego, rachunek oszczędnościowy jest oprocentowany zgodnie z zasadami ogólnymi. Warto jednak zaznaczyć, że promocja dla istniejących klientów jest regularnie aktualizowana.

Specjalne oprocentowanie 7,5% w skali roku dostępne jest do 19 maja 2023 r. Do tego dnia należy założyć rachunek i wpłacić na niego środki, aby móc korzystać z promocyjnego oprocentowania przez 91 dni. Dodatkowym wymogiem jest dokonywanie co najmniej 5 transakcji kartą płatniczą lub za pomocą BLIKA miesięcznie. Jeśli wpłacicie jedynie nowe środki bez realizowania płatności, otrzymacie 6% rocznego oprocentowania na swoje oszczędności.

Zarządzanie rachunkiem oszczędnościowym jest bezpłatne, podobnie jak jeden wypłacający przelew miesięcznie. Każda kolejna transakcja kosztuje 7,50 zł.

Konto Millennium 360° - podstawowe informacje

Bezpłatne korzystanie z konta przewidziane jest w pierwszym "cząstkowym" miesiącu. W kolejnych okresach, rachunek bankowy obsługiwany jest według poniższych zasad:

 • Brak opłat za prowadzenie konta – niezależnie od warunków,

 • Nieodpłatne korzystanie z karty debetowej (po zrealizowaniu co najmniej 5 operacji kartą lub BLIKiem miesięcznie, bądź 1 transakcji dla osób w wieku 18-26 lat) - gdy nie spełniono warunków, opłata za kartę i transakcje BLIK to 5 zł lub 11 zł (tańsza stawka dla młodszych klientów),

 • Brak kosztów za wypłaty z bankomatów na terenie Polski i za granicą (po zrealizowaniu co najmniej 5 operacji kartą lub BLIKiem miesięcznie, lub 1 transakcji dla osób w wieku 18-26 lat) - gdy nie spełniono warunków, opłata wynosi 5 zł (lub 1 zł dla bankomatów Santander Bank Polska oraz Planet Cash),

 • Bezpłatne wpłaty gotówkowe w oddziałach oraz wpłatomatach Banku Millennium,

 • Brak opłat za krajowe przelewy w złotówkach za pośrednictwem Internetu i aplikacji mobilnej,

 • Pakiet Bardzo Pomocny bezpłatny przez pierwsze 3 miesiące.

Mapa drogowa

Do 31.05.2023

Założenie konta

Założenie konta w ramach promocji z kartą debetową i wyrażenie zgód wymaganych regulaminem promocji. Limit to 15 000 kont.

7 dni

Wpłata min. 1000 zł na konto

W ciągu 7 pierwszych dni od otwarcia konta wpłacenie na konto kwoty min. 1000 zł.

Do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta

Wykonanie 5 transakcji kartą debetową lub BLIKIEM

Wykonanie min. 5 transakcji kartą debetową do konta lub BLIKIEM do końca okresu wskazanego w regulaminie.

Do końca następnego miesiąca po miesiącu założenia konta

Aktywacja aplikacji mobilnej

Aktywacja aplikacji mobilnej i zalogowanie się do niej min. raz.

Po spełnieniu warunków

Bonus 100 zł

Na Twoje konto wpłynie bonus w wysokości 100 zł.

3 kolejne miesiące

Wpłata min. 1000 zł na konto

W każdym z trzech kolejnych miesięcy począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta wpłacenie na konto Millennium 360° kwoty min. 1000 zł.

3 kolejne miesiące

Wykonanie 5 transakcji kartą debetową lub BLIKIEM

W każdym z trzech kolejnych miesięcy począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta wykonanie min. 5 transakcji kartą debetową do konta lub BLIKIEM.

3 kolejne miesiące

Logowanie do aplikacji mobilnej

W każdym z trzech kolejnych miesięcy począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej.

Do końca września 2023 roku

Weryfikacja tożsamości

W przypadku kont otwartych z wykorzystaniem usługi zdalnej weryfikacji (na selfie) lub weryfikacji tożsamości za pomocą logowania do innego banku, potwierdzenie tożsamości i złożenie wzoru podpisu w dowolnej placówce Banku w ciągu okresu spełniania warunków.

Po spełnieniu warunków

Bonus 300 zł

Na Twoje konto wpłynie bonus w wysokości 300 zł.

Do 31.05.2023

DODATKOWY BONUS: Otwarcie Konta 360° Junior

Otwórz Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit dla własnego małoletniego dziecka za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet lub aplikacji mobilnej.

Do 30.06.2023

Zasilenie Konta 360° Junior

W przypadku konta dla dziecka poniżej 7 roku życia, zasil konto kwotą min. 150 zł. Dla konta dziecka powyżej 7 roku życia również zasil konto kwotą min. 150 zł.

Do 30.06.2023

Wykonanie min. 3 transakcji

Dziecko musi wykonać min. 3 transakcje kartą debetową do konta, za pomocą usługi Blik lub za pomocą płatności telefonem.

Do 30.06.2023

Aktywacja aplikacji mobilnej

Aktywuj aplikację mobilną na telefonie dziecka.

Do 30.06.2023

Wyrażenie zgód

Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych w imieniu dziecka.

Do 30.06.2023

Wniosek o świadczenie 500+

Wysłanie wniosku o świadczenie 500+ za pomocą Millenetu lub aplikacji mobilnej (opcjonalne, aby zwiększyć wartość nagrody o 50 zł).

Do 31.07.2023

Otrzymanie eKarty goodie

Otrzymaj eKartę goodie o wartości maksymalnie do 150 zł, jeżeli spełnione zostaną warunki promocji oraz umowa o prowadzenie Konta 360° Junior nie będzie rozwiązana ani wypowiedziana.

Do 19.05.2023

DODATKOWY BONSUL 7,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit

Utwórz konto Oszczędnościowe Profit i wpłać do 300 000 zł na 91 dni oprocentowane w skali roku na 7,5%.

Pytania i odpowiedzi

Czy promocja Wiosenna promocja Konta 360° Junior

Promocja jest dostępna tylko dla klientów, którzy otworzą Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit dla własnego małoletniego dziecka w okresie trwania promocji.

Jakie są warunki, aby otrzymać eKartę goodie o wartości maksymalnie do 150 zł?

Aby otrzymać eKartę goodie o wartości maksymalnie do 150 zł, należy spełnić wszystkie warunki promocji (otwarcie Konta 360° Junior, zasilenie konta, wykonanie min. 3 transakcji, aktywacja aplikacji mobilnej, wyrażenie zgód) oraz umowa o prowadzenie Konta 360° Junior nie może być rozwiązana ani wypowiedziana.

Jak mogę zdobyć premię 400 zł w ramach promocji Wiosenna promocja konta Millennium 360°?

Aby otrzymać premię 400 zł, należy założyć konto wraz z kartą debetową, wyrazić zgody wymagane regulaminem, aktywować aplikację mobilną i zalogować się do niej przynajmniej raz, wykonać co najmniej 5 transakcji kartą debetową lub BLIKIEM oraz zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł w ciągu 7 pierwszych dni od otwarcia konta. Dodatkowo, należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy zasilić konto kwotą min. 1000 zł, zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej i wykonać min. 5 transakcji kartą debetową lub BLIKIEM.

Czy prowadzenie rachunku płatniczego Millennium 360° jest bezpłatne?

Czy prowadzenie rachunku płatniczego Millennium 360° jest bezpłatne?

Jaka jest promocja związana z Kontem Oszczędnościowym Profit?

Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 91 dni obowiązuje oprocentowanie promocyjne 6,00% w skali roku do 300 000 zł. Jeśli uczestnik dokona min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM, nowe środki zostaną objęte oprocentowaniem premiowym wynoszącym 1,50% w skali roku.

Przejdź na stronę promocji »
4.5

Tagi: Bank Millennium, promocje bankowe, 400 zł za otwarcie konta, konto Millennium 360°, otwórz konto 360 z premią, 400 zł za konto Millennium 360°, Premia z Kontem 360, promocje Banku Millennium, konto 360, 550 zł bonus

Nie przegap równieżNa witrynie wykorzystujemy ciasteczka, aby zagwarantować Wam optymalne wrażenia podczas korzystania z naszych usług. Jeżeli nie dokonacie zmian w ustawieniach związanych z cookies, będą one domyślnie przechowywane na Waszym urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach ochrony prywatności, zachęcamy do przejrzenia stosownych sekcji na naszej witrynie tutaj