mBank eKonto: do 550 zł premii, 8% na koncie oszczędnościowym, 100 zł na zakupy, Allegro Smart! za darmo - WartoOszczedzac.pl
Top

mBank eKonto: do 550 zł premii na start, 8% na koncie oszczędnościowym, Bon na zakupy w Allegro lub Biedronce, Allegro Smart! za darmo
Zakończona

Aktualna oferta mBanku z premią 450 zł na start została wzbogacona o dodatkową promocję, która daje nam szansę zdobycia kolejnych 100 zł do wydania w Biedronce lub na Allegro oraz miesiąc usługi Smart gratis. Łącznie daje to aż 550 zł na start, a do tego możemy dodać 8% na koncie oszczędnościowym "Moje Cele". Jednak warto się pospieszyć, gdyż w promocji dostępnych jest tylko 2500 nagród.

Najważniejsze informacje

Bonusy

 • do 450 zł za założenie konta osobistego z kartą debetową
 • 100 zł za założenie eKonta Junior dla dziecka
 • do 8% na koncie oszczędnościowym
 • 100 zł na zakupy na Allegro lub w Biedronce
 • Allegro Smart! za darmo na miesiąc

Warunki

 • Dla klienta bez konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku na dzień 01.01.2020

Bonus do 550 zł

Aby skorzystać z oferty, musisz być nowym klientem mBanku, czyli osobą, która nie posiada ani konta osobistego eKonto, ani konta oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów banku (np. kart kredytowych, rachunków firmowych itp ) nie wyklucza z opisywanej promocji.

Jak zdobyć premię bankową?

150 zł za podpisanie umowy za pomocą selfie lub e-dowodu

Aby zdobyć pierwszą część premii, otwórz eKonto osobiste za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty z wykorzystaniem aplikacji "eDO". W miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym, wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem oraz zapewnij wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Premię 150 zł otrzymasz przed końcem drugiego miesiąca kalendarzowego (po miesiącu w którym zostało otwarte konto).

100 zł za szybkie wpłaty oraz wykonanie 8 transakcji

Warunki zdobycia kolejnych 100 zł są bardzo podobne do warunków otwarcia konta na selfie lub e-dowód. Zapewnij "szybki wpływ" - jednorazowe przelanie min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta oraz wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem. Premię w wysokości 100 zł otrzymasz do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

50 zł za powtórkę (2 razy)

Aby zdobyć kolejne 2 x 50 zł, powtórz operacje z punktów 1 i 2 w każdym kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Bonus za wykonane transakcje znajdzie się na Twoim koncie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu w którym zostały spełnienione warunki.

100 zł do Biedronki lub na Allegro

Jeśli założyłeś rachunek ze strony promocji i przystąpiłeś do mOkazji, automatycznie spełniłeś warunki zdobycia dodatkowych 100 zł na Allegro lub do Biedronki, ponieważ pokrywają się one ze standardową promocją. Bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. Kod do wykorzystania na Allegro/w Biedronce pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni go do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za utworzenie eKonto Junior

mBank oferuje również 100 zł premii za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzysz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

8% na "Twoje Cele" na koncie oszczędnościowym

Biorąc udział w promocji, możemy również zyskać 8% lub 7% na koncie oszczędnościowym mBanku "Moje Cele" – pierwsza opcja obowiązuje osoby, które założą konto przez selfie lub e-dowód. Maksymalna kwota objęta podwyższonym oprocentowaniem wynosi 50 000 zł. Specjalne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym będzie miało zastosowanie przez trzy pełne miesiące kalendarzowe, począwszy od dnia założenia rachunku.

Aby otrzymać podwyższone oprocentowanie, konieczne jest spełnianie co miesiąc prostego warunku: wpłaty na konto co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to, że musisz co miesiąc przelewać na konto co najmniej 100 zł – mBank promuje w ten sposób regularne oszczędzanie.

Opłaty za eKonto w mBanku

Prowadzenie eKonta osobistego w ramach promocji jest bezpłatne. Posiadanie karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie - aby uzyskać zwolnienie z opłaty wystarczy jedynie wykonanie płatności na min. 350 zł/mc. Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych w złotówkach są bezpłatne – uwaga: gdy kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę mniejszych kwot niż 100 zł płacimy opłatę w wysokości 1,3 zł.

Mapa drogowa

Do 31.05.2023

Przystąp do promocji

 • Przejdź do strony promocji
 • Otwarcie eKonta osobistego przez selfie (aplikacja mobilna)
 • Wnioskowanie o wydanie karty
 • Zaakceptowanie oświadczeń w części MOJE OŚWIADCZENIA
 • Przystąpienie do programu mOkazje
 • Zawarcie indywidualnej umowy o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych

W ciągu 7 dni od otwarcia konta

Wpływ na eKonto osobiste

 • Jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta

W każdym miesiącu promocji

8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK

 • W miesiącu założenia konta i w każdym kolejnym miesiącu trwania promocji
 • Transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiono

W każdym miesiącu promocji

Wpływ 1000 zł

 • Dokonaj wpływu minimum 1000 zł w każdym miesiącu promocji

Do końca pierwszego miesiąca po otwarciu eKonta

Otwarcie eKonta Junior dla dziecka

 • Zyskaj dodatkowe 100 zł na swoje konto. Otwórz eKonto Junior dla dziecka poniżej 13 roku życia.

Do 31.05.2023

Otwarcie konta oszczędnościowego 'Moje cele'

 • 8% przy otwarciu eKonta zdalnie przez e-dowód lub selfie
 • 7% przy otwarciu konta w inny sposób

Do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta

Bony na Allegro lub Biedronki + Allegro Smart za free

 • Bony zostaną udostępnione w serwisie mOkazje
 • Bony będą ważne 60 dni

Pytania i odpowiedzi

Czy muszę płacić za otwarcie i prowadzenie eKonta osobistego?

Nie, otwarcie i prowadzenie eKonta osobistego są bezpłatne.

Czy muszę spełnić jakiś warunek, aby korzystać z karty bez opłat?

Tak, jeśli chcesz uniknąć opłaty za kartę, musisz wykonać transakcje na łączną kwotę co najmniej 350 zł miesięcznie. W przeciwnym razie opłata wynosi 7 zł.

Jakie są warunki wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce?

Wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce są bezpłatne. Prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł.

Jak mogę uzyskać Premię za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł?

Aby otrzymać premię, należy spełnić warunki: dokonać wpływu na eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia oraz wykonać minimum 8 transakcji w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu. Transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś.

Czy mogę skorzystać z promocji, jeśli już wcześniej miałem konto w banku?

W promocji może wziąć udział nowy klient banku, czyli osoba, która począwszy od 1.01.2020 r. nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Przejdź na stronę promocji »
4.6

Tagi: 550 zł za założenie eKonta, 450 zł za założenie eKonta, 8% na koncie Moje Cele, 8% na koncie oszczędnościowym, ekonto, eKonto osobiste, mBank, Allegro Smart,

Nie przegap równieżNa witrynie wykorzystujemy ciasteczka, aby zagwarantować Wam optymalne wrażenia podczas korzystania z naszych usług. Jeżeli nie dokonacie zmian w ustawieniach związanych z cookies, będą one domyślnie przechowywane na Waszym urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach ochrony prywatności, zachęcamy do przejrzenia stosownych sekcji na naszej witrynie tutaj