Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim: 7% Oprocentowanie, Bonus na Start - WartoOszczedzac.pl
Top

Odkryj Potęgę Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim
Zakończona

Zastanawiasz się, jak efektywnie pomnożyć swoje oszczędności? Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim to propozycja, która może Ci w tym pomóc. Z ofertą 7% oprocentowania i atrakcyjnym bonusem na start, Twoje oszczędności mogą szybko wzrosnąć. Dowiedz się więcej o tej ofercie i zdecyduj, czy to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Najważniejsze informacje

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów banku.

Czas trwania promocji

Do 26 czerwca 2023 roku

Oprocentowanie

7% na 3 miesiące dla kwoty do 200 000 zł.

Zasady Otwartego Konta Oszczędnościowego

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) w ING Banku Śląskim to propozycja, która przyciąga swoją prostotą i korzyściami. To oferta dla nowych i obecnych klientów, którzy chcą zyskać na swoich oszczędnościach. Wystarczy, że nie posiadasz żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN lub posiadasz taki rachunek, ale nie wykazywałeś na nim aktywności – od 23.05.2022  tzn. nie wykonywałeś żadnych wpłat i wypłat a średni stan konta był mniejszy niż 10 zł.

Bonus na Start

Założenie Otwartego Konta Oszczędnościowego najpóźniej 26.06.2023 gwarantuje promocyjne oprocentowanie (zamiast 1,5% - 7%) przez okres 3 miesięcy, dla środków do 200 000 zł. Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN daje okazję ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 7% na okres 3 miesięcy. Po zakończeniu promocji konto samoczynnie się zamknie, a pieniądze wraz z odsetkiami trafią na wybrane konto.

Kto Może Skorzystać z Otwartego Konta Oszczędnościowego ING Banku Śląskiego?

Otwarte Konto Oszczędnościowe dostępne jest dla nowych klientów banku oraz obecnych, którzy posiadali lub posiadają OKO ING Banku Śląskiego, ale nie używali go od 23 maja 2022 roku, a środki na tym rachunku nie przekroczyły kwoty 10 zł w okresie od dnia 23 maja 2022 roku do 22 maja 2023 roku. Aby korzystać z OKO musisz zakożyć konto w ING Bank Śląski .

Trwa promocja na dzień dobry przy założeniu konta Mobi lub Direct

  • Przy założeniu konta Mobi zyskasz 250 zł premii
  • Przy założeniu konta Direct zyskasz 200 zł premii

 

Czym są nowe środki?

Nowe środki, to wszystkie pieniądze które znajdowały się na Waszych kontach w ING w dniu 18 maja 2023 roku. W tym dniu zsumowany został Wasz kapitał na rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych, lokatach w ramach pakietu Lokata z Funduszem, Inwestycyjnych Lokatach Terminowych.

Jak Założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe ING Bank Śląski?

Oferta ważna jest tylko do dnia 26 czerwca 2023 roku. Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) możecie otworzyć przez stronę internetową banku lub aplikacji mobilnej. Jeśli nie masz konta osobistego, polecam je założyć i odebrać przy okazji 250 zł premii na start!

Opłaty dla Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Bank Śląski

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest za 0 zł. Konto zapewnia darmowe wpłaty i wypłaty z/na swój rachunek osobisty w ING Banku Śląskim (a ten jest darmowy!). Przelewy na rachunek prowadzony w ING są darmowe i to bez limitu. Nie powodują też utraty odsetek. Pierwszy przelew w miesiącu na konto w innym banku jest darmowy (każdy kolejny to 9 zł opłaty). Przelewy na inne konta w banku są zawsze darmowe.

Kiedy Otrzymam Odsetki?

W przypadku konta w PLN prowadzonego w ramach oferty specjalnej „Bonus na start” odsetki, które wynikają z oprocentowania standardowego 1,50%, są wypłacane na OKO na koniec każdego miesiąca. Bonusowe odsetki, otrzymacie po zakończeniu promocji, czyli po 3 miesiącach.

Otwarte Konto Oszczędnościowe ING Banku Śląskiego to wciąż solidny rachunek depozytowy o naprawdę obiecujących parametrach. Co prawda bez promocji konto nie wybija się na tle innych banków, jednak dla nowych klientów i klientów obecnch, którzy spełnią warunki promocji, oprocentowanie 7% do rekordowej kwoty 400.000 zł (jeśli skorzystamy z obu dostępnych promocji OKO i OKO Bonus) to dobra okazja.

Mapa drogowa

Do 26 czerwca 2023

Założenie Otwartego Konta Oszczędnościowego

 Otwarte Konto Oszczędnościowe z podwyższonym oprocentowaniem należy założyć przez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

Po otwarciu OKO

Zasil konto nowymi środkami

Konto możesz zasilić nowymi środkiami.

Do 26 czerwca 2023

Opcjonalnie otwórz OKO BONUS

Załóż i zasil środkami OKO BONUS w ING.

Pytania i odpowiedzi

Jakie jest oprocentowanie konta oszczędnościowego w ING?

Oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim wynosi 7% w skali roku podczas trwania promocji. Poza okresem promocyjnym oprocentowanie wynosi standardowo 1,5%.

Czy konto oszczędnościowe w ING jest darmowe?

Tak, prowadzenie Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim jest całkowicie darmowe. Dodatkowo, bank oferuje darmowe wpłaty i wypłaty z/na swój rachunek osobisty w ING Banku Śląskim.

Czy można stracić pieniądze na koncie oszczędnościowym?

Nie, pieniądze na koncie oszczędnościowym są bezpieczne. Oprocentowanie konta oznacza, że Twoje oszczędności z czasem rosną, a nie maleją. Dodatkowo, środki na kontach bankowych są chronione przez system gwarantowania depozytów.

Załóż konto »
4.8

Tagi: Otwarte Konto Oszczędnościowe, ING Bank Śląski, Bonus na Start, Oprocentowanie, OKO, Konta oszczędnościowe, Promocja, Rachunek osobisty, Przelewy, Bank, Saldo, Kwota, Konto Direct

Nie przegap równieżNa witrynie wykorzystujemy ciasteczka, aby zagwarantować Wam optymalne wrażenia podczas korzystania z naszych usług. Jeżeli nie dokonacie zmian w ustawieniach związanych z cookies, będą one domyślnie przechowywane na Waszym urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach ochrony prywatności, zachęcamy do przejrzenia stosownych sekcji na naszej witrynie tutaj