Oprocentowanie 8% do kwoty 300 tys. zł w VeloBanku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym - WartoOszczedzac.pl
Top

Oprocentowanie 8% do kwoty 300 tys. zł w VeloBanku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym
Zakończona

VeloBank niezmiennie utrzymując atrakcyjne oprocentowanie dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego. Wprowadzenie "nowych środków" na ten rachunek gwarantuje zastosowanie oprocentowania 8% przez trzy miesiące dla sum do 300 tys. zł. Możesz skorzystać z tej propozycji aż do 17 lipca 2023 r., bez konieczności otwierania osobistego konta bankowego!

Najważniejsze informacje

Dla kogo?

 • Dla nowych i aktualnych klientów

Czas trwania promocji

 • Do 17 lipca 2023 roku.

Oprocentowanie

 • 8% w skali roku

Okres obowiązywania

 • 3 miesiące

Kwota

 • Do 300 tysięcy złotych

Konto osobiste

 • Nie wymagane konto osobiste

Za nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przyznawane jest 8% oprocentowanie.

Aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, konieczne jest posiadanie bądź otworzenie Elastycznego Konta Oszczędnościowego. Osobiste konto bankowe w VeloBanku nie jest już wymogiem, jednak zasługuje na rozważenie - za jego otwarcie bank proponuje, między innymi, 600 zł w formie cashbacku ;)

Dodatkowo, podobnie jak w poprzednich ofertach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na korzyść banku (ale nie dla powiązanych podmiotów). Generalnie zaleca się wysłanie zapytania do banku za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej , upewniając się czy zgody są poprawnie zaznaczone.

Czym są tzw. nowe środki wymagane w ofercie?

Są to fundusze przewyższające saldo na Twoich rachunkach oszczędnościowych w VeloBanku na dzień 29 maja 2023 r. Bank uwzględnia nie tylko saldo Elastycznego Konta Oszczędnościowego, ale także wszystkie Twoje inne konta oszczędnościowe, lokaty, rachunki przejściowe oraz IKE.

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z usług Getin Banku czy VeloBanku, określenie, jaka część Twoich środków będzie podlegać promocyjnym stawkom, jest prostsze: każda suma wpłacona w czasie trwania promocji. Pamiętaj, że aż do 300 tys. zł obowiązuje oprocentowanie na poziomie 8% rocznie.

Warto zauważyć, że w czasie trwania promocji, bank codziennie aktualizuje stan nowych środków. To oznacza, że w tym czasie możesz nadal dokładać dodatkowe fundusze. Pomimo tego, że będą one oprocentowane przez krótszy okres, zasobność Twoich oszczędności nadal efektywnie przyczynia się do wzrostu Twojego zysku.

Szczegółowe informacje na temat początkowego salda, wielkości nowych środków oraz daty, od kiedy Twoje pieniądze zyskują na wartości dzięki promocji, znajdziesz w sekcji Szczegóły dotyczące Twojego EKO w serwisie bankowości internetowej i mobilnej .

Kilka prostych warunków o których należy pamiętać chcąc skorzystać z promocji VeloBanku

Przystępując do promocji VeloBanku, powinieneś mieć na uwadze kilka istotnych aspektów. Mimo że nie są to skomplikowane warunki, ich niewypełnienie może pozbawić Cię praw do wyższego oprocentowania.

Przede wszystkim, konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (i ich nieanulowanie). Jako obecny klient, jeśli masz wątpliwości, czy Twoje zgody są aktualne, łatwo możesz to sprawdzić w bankowości internetowej, w sekcji Ustawienia → Zgody marketingowe.

Drugim istotnym wymogiem jest prowadzenie EKO wyłącznie jako rachunku indywidualnego. W przypadku zmiany go na konto wspólne w trakcie trwania promocji, bank natychmiast zaprzestanie naliczania wyższego oprocentowania!

Jakie są koszty związane z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to, mówiąc językiem marketingu, po prostu standardowe konto oszczędnościowe w VeloBanku. W praktyce oznacza to, że nie obciąża Cię żadnymi opłatami za jego prowadzenie. Również przelewy wewnętrzne realizowane w banku są dla Ciebie zupełnie bezpłatne.

Mapa drogowa

Do 17 lipca 2023 roku

Utwórz Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku.

Skorzystaj ze specjalnej strony promocji (tutaj ) i otwórz EKO. Pamiętaj wyraź zgody marketingowe dla VeloBanku.

Jak najszybciej po utorzeniu konta.

Wpłać

Przelej na utworzone konto nowe środki. Pamiętaj promocyjne oprocentowanie obowiązyje do 300 000 zł.

3 miesiące później

Po zakończeniu promocji ciesz się zgromadzonymi oszczędnościami.

Odbierz zarobione środki i zdecyduj co dalej. Wróć do nas - podpowiemy ;)

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe bez posiadania konta osobistego w VeloBanku?

Tak, możesz otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe bez konieczności posiadania konta osobistego w naszym banku.

Jakie jest oprocentowanie dla

Dla "nowych środków" wpłaconych na Elastyczne Konto Oszczędnościowe oferujemy oprocentowanie na poziomie 8% do kwoty 300 tys. zł.

Jakie warunki muszę spełnić, aby skorzystać z promocji oprocentowania na poziomie 8%?

Aby skorzystać z tej promocji, musisz otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe, wyrazić zgody marketingowe dla VeloBanku i wpłacić "nowe środki" na to konto.

Czy pieniądze w Velo banku są bezpieczne?

Oczywiście. VeloBank, wcześniej znany jako Getin Bank, jest instytucją finansową, której możesz zaufać. Po procesie restrukturyzacji Getin Noble Banku, VeloBank stał się członkiem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) oraz ośmiu innych banków komercyjnych, które razem utworzyły specjalny system zabezpieczeń dla takich instytucji.

Jakie banki tworzą VeloBank?

Do systemu tego należy 8 największych banków w Polsce, tj.:

 • PKO Bank Polski,
 • Santander Bank Polska,
 • Bank Pekao SA,
 • mBank,
 • Alior Bank,
 • ING Bank Śląski,
 • BNP Paribas,
 • oraz Bank Millennium.
Przejdź na stronę promocji »
4.9

Tagi: VeloBank, Elastyczne Konto Oszczędnościowe, oprocentowanie 8%, nowe środki, 300 tys. zł, promocja, bezpłatne konto, oferta, oszczędności, bank, konta, rachunek oszczędnościowy, Konto Przekorzystne

Nie przegap równieżNa witrynie wykorzystujemy ciasteczka, aby zagwarantować Wam optymalne wrażenia podczas korzystania z naszych usług. Jeżeli nie dokonacie zmian w ustawieniach związanych z cookies, będą one domyślnie przechowywane na Waszym urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach ochrony prywatności, zachęcamy do przejrzenia stosownych sekcji na naszej witrynie tutaj