Oprocentowanie 8,25% na Koncie Oszczędnościowym w Nest Banku - WartoOszczedzac.pl
Top

Oprocentowanie 8,25% na Koncie Oszczędnościowym w Nest Banku

Po krótkotrwałym spadku stopy procentowej, Nest Bank powrócił do proponowania 8,25% na rachunku oszczędnościowym - Nest Konto Oszczędnościowe. Oprocentowanie to będzie miało zastosowanie przez 90 dni dla sumy do 50 000 zł. Jednocześnie przypominam, że wraz z założeniem rachunku osobistego, niezbędnego do uruchomienia NKO, istnieje dodatkowo opcja założenia Lokaty Witaj oprocentowanej na 8%.

Najważniejsze informacje

Dla kogo?

 • Dla nowych i obecnych klientów

Premie

 • Nest Konto Oszczędnościowe: 8,25% do 50 tys. zł
 • Dla nowych klientów: Lokata Witaj: 8% do 20 tyś. zł

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest zarówno dla nowych jak i dotychczasowych klientów. Aby czerpać korzyści z oferty, konieczne jest zalogowanie się do systemu bankowości online Nest Banku i założenie Nest Konta Oszczędnościowego. Warto jednak pamiętać, że do otwarcia Nest Konta Oszczędnościowego, właściciel rachunku nie może posiadać innego rachunku oszczędnościowego prowadzonego w złotówkach, który został otwarty przed 21.11.2022 r.

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem banku otwórz darmowe Nest Konto

Aby skorzystać z oferowanych benefitów musisz posiadać Nest Konto - załóż je na stronie promocji .

Zero opłat za prowadzenie konta

Dlaczego płacić za podstawowe usługi bankowe, które powinny być bezpłatne? W Nest Banku przekonanie jest takie, że kierowanie własnymi finansami nie powinno generować dodatkowych kosztów. Z Nest Kontem możesz korzystać z komfortu posiadania osobistego rachunku bankowego bez obaw o miesięczne opłaty za jego prowadzenie.

Darmowe przelewy krajowe przez Elixir

Przesyłanie funduszy do najbliższych czy regulowanie opłat jeszcze nigdy nie było tak proste. Nest Konto umożliwia realizowanie wszystkich krajowych transakcji online przez Elixir całkowicie bez opłat. Pożegnaj niepotrzebne wydatki.

Transakcje BLIK: Bez opłat za wpłaty i wypłaty

Nest Konto gwarantuje bezpłatne transakcje BLIK w bankomatach. Bez względu na to, czy chcesz dokonać wpłaty, czy wypłacić gotówkę, możesz to robić bezpłatnie w sieci bankomatów Euronet w całej Polsce.

Karta debetowa Visa: Twoja brama do nowoczesnych płatności

Jako użytkownik Nest Konta, otrzymasz swoją pierwszą kartę debetową Visa bez żadnych opłat. Ta uniwersalna metoda płatności otwiera przed Tobą ocean możliwości. Ciesz się wygodą płatności zbliżeniowych za pomocą smartfona czy smartwatcha dzięki Garmin Pay i Fitbit Pay.

Konto Numer 1 w rankingu Bankier.pl

Nest Konto z dumą zdobyło prestiżową nagrodę "Ranking Roku" przyznawaną przez Bankier.pl cztery razy z rzędu, od 2017 do 2021 roku.

Nest Lokata Witaj: Oszczędzanie na Najwyższym Poziomie dla Nowych Klientów

Nest Lokata Witaj to propozycja skrojona na miarę dla nowych klientów Nest Banku. Jako nowy posiadacz Nest Konta, masz możliwość korzystania z lokaty w ciągu pierwszych 30 dni od inauguracji konta.

Dlaczego warto skorzystać z Nest Lokaty Witaj?

Wysokie Oprocentowanie Stałe

Lokata Witaj Nest udostępnia atrakcyjne stałe oprocentowanie do 8% w skali roku.
Możesz otrzymać 6% na 3 miesiące lub 8% na 6 miesięcy do 20 000 zł.

Wybór Okresu Lokaty

Nest Bank zapewnia elastyczność, pozwalając Ci wybrać odpowiedni okres trwania Twojej lokaty. Nest Lokata Witaj dostępna jest na okres 3 lub 6 miesięcy.

Nest Konto Oszczędnościowe: 8,25% do 50 tys. zł

Ciesz się wyjątkowym oprocentowaniem, jeżeli rozpoczniesz swoją oszczędnościową przygodę z Nest Bankiem od 11.05.2023 r., otwierając Nest Konto Oszczędnościowe. Pamiętaj, Nest Bank pozwala na posiadanie tylko jednego takiego rachunku.

Kluczowe atuty tej promocji to:

 • oprocentowanie: 8,25% rocznie, stałe przez okres trwania promocji;
 • najwyższa kwota kwalifikująca się do promocyjnego oprocentowania: 50 000 zł;
 • czas trwania promocji: 90 dni od momentu otwarcia rachunku.

Jeśli zgromadzisz na koncie więcej niż 50 tys. zł (ale nie więcej niż 400 tys. zł), lub po zakończeniu okresu promocyjnego, Nest Bank oferuje 3% rocznie. Ta stopa procentowa jest gwarantowana do 30.09.2023 r.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania, musisz spełnić następujące warunki podczas dwóch okresów: pierwszy do 30 dni od otwarcia konta oszczędnościowego, a drugi od 31. do 60. dnia od otwarcia konta (w każdym z tych dwóch okresów):

 • zapewnij wpływ(y) na Nest Konto minimum 2000 zł;
 • zrealizuj co najmniej 3 transakcje z Nest Konta spośród wymienionych: płatności kartą, płatności Blikiem lub przelewy (z wyjątkiem przelewów między własnymi rachunkami w Nest Banku).

Pamiętaj, że bank nie uwzględni przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami w Nest Banku.

Jeżeli nie spełnisz warunków aktywności (wpływy + transakcje) w danym okresie, promocyjne oprocentowanie (8%) zostanie zredukowane do 3% rocznie (od dnia następującego po dniu, w którym bank stwierdzi niespełnienie powyższych warunków).

Nest Konto Oszczędnościowe to propozycja, która nie obciąża Twojego portfela - zarówno otwarcie, jak i prowadzenie rachunku, to koszt wynoszący 0 zł, bez żadnych dodatkowych warunków. Co więcej, wszystkie przelewy z Twojego konta oszczędnościowego na Twoje konto osobiste w Nest Banku są realizowane bez opłat.

Chcesz założyć Nest Konto Oszczędnościowe? To proste. Po zalogowaniu do bankowości internetowej, przejdź do zakładki Centrum kontaktu i dyspozycji, następnie Wnioski dyspozycje, Nowy wniosek i wybierz Nest Konto Oszczędnościowe.

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem NestKonta, naszego konta osobistego, jego charakterystyka jest równie prosta i korzystna:

 •     0 zł za prowadzenie konta - żadnych ukrytych warunków;
 •     0 zł za przelewy złotówkowe realizowane przez bankowość internetową;
 •     0 zł za wydanie i posiadanie pierwszej karty do konta - bez żadnych warunków. Za drugą kartę do konta opłata wynosi 25 zł - zarówno za jej wydanie, jak i wznowienie. Jeśli jednak posiadasz tylko jedną kartę, opłata Cię nie dotyczy;
 •     0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Euronet. Za każdą wypłatę z pozostałych bankomatów w Polsce opłata wynosi 6 zł.

Mapa drogowa

Jeśli jeszcze nie posiadasz, załóż konto osobiste

Załóż Nest Konto na na stronie promocyjnej

Do 30 dni od otwarcia Nest Konta

Jeśli jesteś nowym klientem, załóż Lokatę Witaj

 • Zaloguj się do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej lub strony www
 • Wybierz opcje lokaty
  • Na 3 lub 6 miesięcy
  • Oprocentowanie do 8% w skali roku
 • Utwórz lokatę
 • Zasil lokatę środkami
  • Od 1 000 zł do 20 000 zł

Załóż konto oszczędnościowe

 • Zaloguj się do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej lub strony www
 • Utwórz konto oszczędnościowe Nest
 • Zasil konto środkami
  • do 50 000 zł - oprocentowanie 8,25% w skali roku na 90 dni

Pytania i odpowiedzi

Jakie jest oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Nest Banku?

Oprocentowanie Nest Konta Oszczędnościowego w Nest Banku jest naprawdę atrakcyjne. Na początek, przez pierwsze 90 dni od otwarcia konta, oprocentowanie wynosi 8,25% w skali roku do kwoty 50 000 zł. Po tym okresie, jak również dla kwot przekraczających 50 000 zł, oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą efektywnie pomnożyć swoje oszczędności.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Tak, Twoje pieniądze są całkowicie bezpieczne. Nest Bank jest podmiotem podlegającym nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego i jako taki musi przestrzegać szeregów rygorystycznych przepisów mających na celu ochronę środków klientów. Co więcej, środki zgromadzone na kontach bankowych są objęte systemem gwarantowania depozytów, który zabezpiecza Twoje oszczędności do kwoty równowartości 100 000 euro na wypadek niewypłacalności banku.

Czy muszę dokonywać regularnych wpłat na na konto oszczędnościowe?

Specjalne oprocentowanie w wysokości 8,25% w skali roku do kwoty 50 tys. zł jest dostępne przez 90 dni, bez konieczności regularnych wpłat na Nest Konto Oszczędnościowe. Jednakże, aby skorzystać z tej oferty, na Nest Konto musi wpłynąć minimum 2 tys. zł:
- w ciągu pierwszych 30 dni od otwarcia konta oszczędnościowego,
- oraz od 31 do 60 dnia od otwarcia konta oszczędnościowego.

Przejdź na stronę promocji »
4.6

Tagi: Konto oszczędnościowe, Nest Bank, Nest Konto Oszczędnościowe, 8.25% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap równieżNa witrynie wykorzystujemy ciasteczka, aby zagwarantować Wam optymalne wrażenia podczas korzystania z naszych usług. Jeżeli nie dokonacie zmian w ustawieniach związanych z cookies, będą one domyślnie przechowywane na Waszym urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach ochrony prywatności, zachęcamy do przejrzenia stosownych sekcji na naszej witrynie tutaj