Top

Regulamin

1. Wpisy prezentowane na blogu wartooszczedzac.pl są subiektywnymi opiniami autora i mają charakter informacyjny. Strona nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na blogu.
2. Korzystając z bloga, użytkownik przyjmuje do wiadomości, że przedstawione oferty należą do firm zewnętrznych, z którymi autor bloga nie jest w żaden sposób związany oraz nie odpowiada za ich działalność.
3. Użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z regulaminami i zasadami korzystania z poszczególnych produktów, przed podjęciem decyzji o ich zakupie lub wykorzystaniu.
4. Autor bloga zastrzega, iż we wpisach mogą wystąpić błędy lub pomyłki, wobec czego korzystanie z opisywanych ofert jest świadomą decyzją użytkownika.
5. Ze względu na dynamiczne zmiany na rynku usług finansowych, część wpisów może być nieaktualna. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z nieaktualności informacji na blogu.
6. Korzystanie z bloga wartooszczedzac.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
7. Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią „rekomendacji” inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.